INDELING JEUGDTEAMS 2020-2021 V2

dinsdag 18 augustus 2020
JO8-1 en JO8 -2     JO9-1       JO10-1 en JO10-2    
                       
Kaat de Bresser   Reff van den Boomen   Luuk van Aaken  
Henry    Bottram   Sjors   Buster   Juul   Baijens  
Imke    Boerenkamp   Daan van Gompel   Lola van Gestel  
Saar   Buster   Djowy van Hoof   Mitchell van der Heijden  
Roos   Heesters   Faas   Maas   Fay   Huijbregts  
Merquinn van der Heijden   Hugo   Marien   Pleun   Hultermans  
Ize van Heijst   Dex van de Sande   Tess   Hultermans  
Jip van Hoof   Ties   Steenbergen   Sara   Maas  
Lot   Huijbregts   Darius   Szabo   Iza   Paridaans  
Amber   Hultermans   Wout van de Ven   Neele   Paridaans  
Tuur  de Kort           Siep   Smolders  
Joes   Lemmens           Ries   Verhagen  
Finn   Paridaans           Evy   Wouters  
milan   Roest           Luna   Wouters  
Bas   Verhagen                  
Fem   Willems                  
trainingen:   woensdag   trainingen:   woensdag   trainingen:  woensdag  
  18.15 - 19.30 u     18-15 - 19.30 u     18.30 - 19.45 u    
leiders:   Sanne v. Woerkum                 
    Lieke Huijbregts   leiders:   Sophie v. Woerkum Leiders:   Robert Paridaans  
    Eric Bottram       Paul v.d. Ven       Jurgen Wouters  
    Harm Verhagen       Maurice Maas       Jeroen Wouters  
    Janske Boerenkamp             Peter van Aaken  
                       
trainers:   Martijn Paridaans trainers:   Sophie v. Woerkum trainers:   Robert Paridaans  
    Eric Bottram               Jaap Huijbregts  
    Mark Heesters                  
                       
JO11         Keeperstraining:          
                       
Nick van den Brink     Wiljan Paridaans          
Sep van Hoof                  
Koert   Hultermans                  
Steven van Meer                  
Gus vd Sande                  
Sam van de Sande                  
Jorrit   Struijk                  
Sjoerd   Verhagen                  
Tijn   Wouters                  
trainingen:   maandag en woensdag                
  18.30 - 19.45 u                  
Leiders:   Lennard Struijk                  
    Sanne van Hoof                  
trainers:   Jeroen Wouters                  
    Vacant (selectiespeler?)                
                       
Jo 12       JO 13 ST SDO'39-HMVV-Hulsel   JO 14 ST SDO'39-HMVV-Hulsel  
                       
Siem   Jansen   Stijn van Aaken   Jens van Aaken  
Sem van Gompel   Teun van Aaken   Jurian   Bex  
Luuk van den Nieuwenhof   Jules   Bartels   Jesper van den Borne  
Sam   Paridaans   Wout vd Borne   Jorn   Diepstraten  
Stef   Paridaans   Kuba   Borzyminsky   Dirk van Dommelen  
Gwen van Rooij   Giel   Christiaans   Lars de Groot  
Yfke    Schellekens   Sjors   Gestel   Jop van Haaren  
Liam vd Voort   Cas van Gompel   Lars van Herk  
Meis   Wouters   Jesse van der Heijden   Freek   Jansen  
Tijme   Wouters   Sven van Hoof   Willem de Kort  
        Jarne   Jansen   Sander   Kreyns  
        Nils   Marien   Diego   Luijten  
        Sebastiaan   Peters   Joep   Paridaans  
        Neel   Rens   Stijn   Smolders  
        Sjoerd vd Sande   Bram   Wouters  
        Jan   Verdaasdonk          
        Stan   Tijssen          
                       
training: maandag  18.30 - 19.45 u   training: dinsdag Bjorn Rens   training: dinsdag Jurgen v Dommelen  
  woensdag 18.30  - 19.45 u     donderdag Ad v Gestel       Nick Dierckx  
            Menno Sanders     donderdag Michel de Groot  
        18.30 - 19.45 u     18.45 - 19.30 u Rogier Creijns  
                    Rick Keustermans  
leiders: Tamara van Rooij   leiders:   Ad van Gestel   leiders:   Michel de Groot  
  John v.d. Nieuwenhof       Anton Christiaans     Jurgen van Dommelen
  Wiljan Paridaans (reserve)               Nick Dierckx  
                       
trainers: John v.d. Nieuwenhof   speeloc. 1ste helft: HMVV   speeloc. 1ste helft: SDO'39  
  Jeroen van Rooij     2de helft: SDO'39     2de helft: HMVV  
  Wiljan Paridaans (reserve)                  
        tenue:   HMVV   tenue:   SDO'39  
                       
                       
JO 15 ST SDO'39-HMVV-Hulsel   JO 17 ST SDO'39-HMVV-Hulsel   JO19 ST SDO'39-HMVV-Hulsel  
                       
Stef   Bartels   Rik van Gisbergen   Yord   Backbier  
Finn   Gerrekens   Rens van Gisbergen   Indy   Bennink  
Tuur van Gestel   Devan van der Heijden   Jens van Garsel  
Sem van Gorp   Ramses   Hendriks   Thijs van Gisbergen  
Giel van Haaren   Bram van Herk   Mick   Hamers  
Nordin van Hoppe   Joep   Jansen   Sem  de Jong  
Sven   Jansen   Cas de Jong   Jonas   Kerkhofs  
Kay   Kerkhofs   Jelle   Maas   Jurre   Michiels  
Marijn de Kort   Sam   Maas   Tijn   Moors  
Robin   Kreyns   Rens   Meulenbroeks   Chiel   Sanders  
Jorran van Loon   Tijn   Paridaans   Teun   Schots  
Sjoerd   Maas   Kurt van Raak   Koen   Smolders  
Jannes van Raak   Raf   Romme   Ruud   Tops  
Ties van Raak   Kay van Strijdhoven   Joris   Visser  
Teun van de Ven   Sven   Verhagen   Tygo   Wouters  
Finn   Wouters   Tom   Wouters          
                       
training: dinsdag: Tommy van Gestel training: dinsdag: Thijs Spierings   training:  dinsdag: Herman Moors  
  donderdag: Floran Veerman     donderdag: Ivo van Gemerden   donderdag: Stijn Gijbels  
18.30 -19.45 u Roy van Strijthoven 18.30 - 19.45   Sjak van Gestel   18.30 - 19.45 vacature SDO'39  
                       
Leiders:   Tommy van Gestel leider:   Maurice Verhagen leider:   Herman Moors  
    John van Raak       Bas Maas       Dennis Wouters  
    Marc van Raak               Stijn Gijbels  
speelloc. 1ste helft: HMVV   speelloc. 1ste helft: HMVV   speelloc. 1ste helft: SDO'39  
  2de helft: SDO'39     2de helft: SDO'39     2de helft: HMVV  
                       
tenue:   HMVV   tenue:   HMVV   tenue:   SDO'39  
                       
                       
                       
MO 15 ST Reusel Sp-SDO'39-HMVV-Hulsel MO 17 ST Reusel Sp-SDO'39-HMVV-Hulsel MO 19 ST Reusel Sp-SDO'39-HMVV-Hulsel  
                       
Evi  van de  Borne   Iris    Beekman   Sanne   Aarts  
Inge  van  Gool   Tess   Bennink   Myrna   Baas  
Indy  van der  Heijden   Fay    Christiaans   Ise    Christiaans  
Robin de Jong   Frederique   Dirkx   Imke van der  Heijden  
Nikola    Krawczyk   Shelina  van  Gerwen   Kiki   Huijbregts  
Julie  van  Krevel   Anne  van  Gool   Hanna   Kerkhofs  
Suus  van  Limpt   Bente van  Gorp   Esra   Kramer  
Ise    Maas   Indy   Hendrikx   Fenna   Maas  
Minke   Maas   Kyra   Hendriks   Pia   Martens  
Eva    Merkx   Esmee   Jansen   Lenne   Michelbrink  
Daniek    Mols   Britt    Lemmens   Jinte    Michiels  
Puk    Paridaans   Mare  van  Limpt   Mirte   Michiels  
Kobe    Romme   Noor van  Limpt   Jikke   Pheninckx  
Maud van  Rooij   Indy   Mols   Nienke    Smets  
Lisa    Schellekens   Fenne   Pheninckx   Jessie    Smets  
Fenne    Smits   Lieke   Smets   Nomi   Timmers  
Indy    Wouters                  
                       
training: maandag: Henri Mols   training: dinsdag: Henri Mols   training: dinsdag: Jos van Rooij / ass. Paul Ph
  donderdag: Frank van Gool     donderdag vacature     donderdag: Willem vd Voort / ass. Paul Ph.
                       
Leiders:   Wally Paridaans leider:   Henri Mols     leider: Paul Pheninckx  
    Frans Merkx       Christel Hendrikx          
                       
speelloc. 1ste helft: Reusel Sport 10.30 u speelloc. 1ste helft Reusel 11.00 uur speelloc. 1ste helft: Lage Mierde 11.30 uur
  2de helft: Lage Mierde 10.30 u   2de helft Hooge Mierde 11.00 uur   2de helft: Reusel 11.30 uur
tenue:   SDO'39   tenue:   Reusel Sport   tenue:   HMVV