Op deze site staat het schema van vervoer voor het team waarin uw zoon/dochter speelt.
Men moet er echter wel rekening mee houden dat deze datums kunnen veranderen door bijvoorbeeld afgelastingen of veranderingen in het speelschema.
Houd dit zelf goed in de gaten! Bij algehele afgelasting door de K.N.V.B. kunt u ook kijken op teletekst pagina 603.

Mocht u op een bepaalde dag onmogelijk voor vervoer kunnen zorgen, dan kunt u onderling ruilen.
Ouders die jeugdleider en/of trainer zijn en al veel tijd aan de jeugd besteden, zijn vrijgesteld (of komen minder aan de beurt) om bij andere teams voor vervoer te zorgen.

Bij eventuele vragen kunt u zich wenden tot de leider van uw zoon/dochter.
Wij hopen u op deze wijze zo goed mogelijk op de hoogte te hebben gebracht van het vervoer naar uitwedstrijden.

Wilt u wel voor een auto-inzittendenverzekering zorgen!
 

Vervoerschema JO19-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO17-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO17-2    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO14-1
Datum Clubs   Namen
Za 16 Februari Unitas 59 JO14-4 – SDO’39 JO14-1   Jelle Maas, Tijn Paridaans, Finn Gerrekens, Finn Wouters, Teun v/d Ven
Za 16 Maart Hilvaria JO14-1 – SDO’39 JO14-1   Raf Romme, Cas de Jong, Giel van Haaren, Sem van Gorp, Kay Kerkhofs
Za 6 april RPC JO14-1 – SDO’39 JO14-1   Joep Jansen, Sam Maas, Jorran v Loon , Marijn de Kort, Tim Smets
Za 4 Mei Jong Brabant JO14-1 – SDO’39 JO14-1   Jelle Maas, Tijn Paridaans, Finn Gerrekens, Finn Wouters, Teun v/d Ven
Za 18 Mei Marvilde JO14-1 – SDO’39 JO14-1   Raf Romme, Cas de Jong, Giel van Haaren, Sem van Gorp, Kay Kerkhofs

 

Vervoerschema JO12-1
  aanwezig aanvang wedstr.         shirtjes wassen:
zaterdag 16 februari 10:55 11:45 Beerse Boys -- SDO'39 Dirk - Jop - Joep Indy
zaterdag 9 maart 10:30 11:00 SDO'39  -- Willem II   Jens
zaterdag 16 maart 08:50 09:45 VOAB -- SDO'39 Freek- Indy-Jens Freek
zaterdag 23 maart 10:30 11:00 SDO'39  -- SBC   Joep
zaterdag 30 maart (beker) 10:25 11:30 Terlo -- SDO'39 Dirk-Loek-Maud Indy
zaterdag 6 april 07:30 08:30 TSV Gudok -- SDO'39 Loek-Jens-Kobe Jop
zaterdag 13 april 10:30 11:00 SDO'39 -- Sarto   Dirk
zaterdag 4 mei 08:50 10:00 Emplina -- SDO'39 Jorn-Maud-Jop Jorn
zaterdag 11 mei 10:30 11:00 SDO'39 -- zwaluw   Kobe
zaterdag 18 mei 09:20 10:15 Jong Brabant -- SDO'39 Joep-Freek-Indy Maud
zaterdag 25 mei 10:30 11:00 SDO'39 -- Oirschot Vooruit   Loek

 

Vervoerschema JO11-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO10-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
        
       
       

 

Vervoerschema JO10-2    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema MO17-1    
Datum Clubs   Namen
       

 

     
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO9-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vervoerschema JO8-1    
Datum Clubs   Namen
       
       
       
        
       

 

Vervoerschema JO8-2    
Datum Clubs   Namen