Op deze site staat het schema van vervoer voor het team waarin uw zoon/dochter speelt.
Men moet er echter wel rekening mee houden dat deze datums kunnen veranderen door bijvoorbeeld afgelastingen of veranderingen in het speelschema.
Houd dit zelf goed in de gaten! Bij algehele afgelasting door de K.N.V.B. kunt u ook kijken op teletekst pagina 603.

Mocht u op een bepaalde dag onmogelijk voor vervoer kunnen zorgen, dan kunt u onderling ruilen.
Ouders die jeugdleider en/of trainer zijn en al veel tijd aan de jeugd besteden, zijn vrijgesteld (of komen minder aan de beurt) om bij andere teams voor vervoer te zorgen.

Bij eventuele vragen kunt u zich wenden tot de leider van uw zoon/dochter.
Wij hopen u op deze wijze zo goed mogelijk op de hoogte te hebben gebracht van het vervoer naar uitwedstrijden.

Wilt u wel voor een auto-inzittendenverzekering zorgen!
 

Vervoerschema JO19-1    
Datum Clubs   Namen
31-mrt. 2018 Marvilde JO19-1 L.Borgmans, G.Dickens,T.Gomes,B.v.Limpt, Sam Vugts
24-mrt. 2018 Bladella JO19-2 Fiets
14-apr. 2018 RKVVO JO19-2 D.v.Berkel, E.v.d.Heijden, D.Meulenbroeks, L.Roefs, T.v.Woerden
18-apr. 2018 ODC (bekerwedstrijd) JO19-2 D.v.Berkel, E.v.d.Heijden, B.v.Limpt, F.Veerman, T.v.Woerden
21-apr. 2018 UNA JO19-3 L.Borgmans, T.Gomes, S.Hoogendorp, B.v.Limpt, F.Veerman
28-apr. 2018 Beerse Boys JO19-1 E.v.d.Heijden, S.Hoogendorp, L.Roefs, F.Veerman, T.v.Woerden
26-mei 2018 Hoogeloon JO19-1 D.v.Berkel, G.Dickens, D.v.Berkel, L.Roefs, S.Vugts
       

 

Vervoerschema JO17-1    
Datum Clubs   Namen
28-apr. 2018 De Weebosch JO17-1 Y.Backbier,Gijs Bruurs, Gus Bruurs, S.v.Campen,T.v.Dal
10-mrt. 2018 RSP/Cotrans JO17-2 N.Dierckx,T.v.Elderen,J.v.Garsel,G.Huijbregts,W.Klijssen
7-apr. 2018 Bergeijk JO17-2 T.d.Lepper,J.Swaans,S.v.Woerden,Y.Backbier,Gijs Bruurs
21-apr. 2018 Bladella JO17-3 Gus Bruurs,S.v.Campen,T.v.Dal,N.Dierckx,T.v.Elderen
19-mei 2018 Steensel JO17-1 L.v.Garsel,W.Klijssen,T.d.Lepper,J.Swaans,G.Huijbregts
       
       
       

 

Vervoerschema JO15-1    
Datum Clubs   Namen
24-feb. 2018 ST EDN'56/RKDSV JO15-2 J.v.Avendonk,R.Deckers,S.v.Dooren,D.v.Gerwen
10-mrt. 2018 Bladella JO15-3 M.Hamers, D.v.d.Heijden, R.Hendriks, J.Kerkhofs
7-apr. 2018 DOSKO'32 JO15-1 T.Schots,J.Martens,J.v.Avendonk,R.Deckers
21-apr. 2018 WODAN JO15-3 S.v.Dooren,D.v.Gerwen,M.Hamers,R.Hendriks
28-apr. 2018 ST EDN'56/RKDSV JO15-2G J.v.Avendonk,J.Kerkhofs,J.Martens,T.Schots
      R.Deckers,S.v.Dooren,D.v.Gerwen,M.Hamers  
      D.v.d.Heijden,R.Hendriks,T.Schots,J.Martens
       
       

 

Vervoerschema JO13-1    
Datum Clubs   Namen
17-feb. 2018 Spoordonkse Boys JO13-1 J.Maas,F.Gerrekens,T.Paridaans,F.Wouters,T.v.d.Venl
3-mrt. 2018 Audacia JO13-1 R.Romme,C.d.Jong,G.v.Haaren,S.v.Gorp,K.Kerkhofs
17-mrt. 2018 Hapert JO13-1 J.Jansen,S.Maas,T.v.Gestel,M.d.Kort,J.Diepstraten
24-mrt. 2018 Helvoirt JO13-1 J.Maas,T.Paridaans,F.Gerrekens,F.Wouters,T.v.d.Ven
14-apr. 2018 Bladella JO13-2 R.Romme,C.d.Jong,G.v.Haaren,S.v.Gorp,K.Kerkhofs
12-mei 2018 SC 't Zand JO13-2 J.Jansen,S.Maas, T.v.Gestel, M.d.Kort, J.Diepstraten
26-mei 2018 Gloria UC JO13-1 J.Maas, F.Gerrekens, F.Wouters, T.Paridaans, T.v.d.Ven
28-mrt. 2018 EFC (bekerwedstrijd) JO13-1 J.Jansen, S.Maas, T.v.Gestel, M.d.Kort, J.Diepstraten
       
       

 

Vervoerschema JO11-1    
Datum Clubs   Namen
28-apr. 2018 Hapert JO11-1 L.Hamers,T.Smets, J.v.Haaren
10-mrt. 2018 De Raven JO11-1 J.v.Aaken, R.v.Woerden, F.Jansen
7-apr. 2018 Vessem JO11-2 D.v.Dommelen,J.Paridaans, J.v.Loon
21-apr. 2018 RSP/Cotrans JO11-2 J.v.Loon,J.v.Haaren, T.Smets
19-mei 2018 Vessem JO11-1 L.Hamers,F.Jansen, J.v.Aaken
       
       
       

 

Vervoerschema JO11-2    
Datum Clubs   Namen
27-jan. 2018 Marvilde JO11-2 K.Borzyminski, C.v.Gompel, S.v.Hoof
31-mrt. 2018 SC 't Zand JO11-4 N.Marien, S.v.d.Sande, S.v.Gestel
24-mrt. 2018 Fc Tilburg JO11-2 K.Borzyminski,C.v.Gompel,S.v.Hoof
14-apr. 2018 ZIGO JO11-3 N.Marien, S.v.d.Sande, S.v.Gestel
16-apr. 2018 SC 't Zand JO11-4 N.Marien,S.v.d.Sande,C.v.Gompel
      K.Borzyminski,S.v.Gestel,s.v.Hoof  
       
       

 

Vervoerschema JO9-1    
Datum Clubs   Namen
3-mrt. 2018 ST HMVV/Hulsel JO9-1 S.Jansen,M.Merckx,L.Morcillo
17-mrt. 2018 Bergeijk JO9-2 L.v.d.Voort,T.Wouters,L.v.d.Nieuwenhof
14-apr. 2018 Beerse Boys JO9-3 L.Morcillo,Stef Paridaans, S.Paridaans
18-apr. 2018 ST Netersel/Casteren JO9-1 L.v.d.Nieuwenhof,L.v.d.Voort, T.Wouters
26-mei 2018 EFC JO9-2 M.Merckx, Stef Paridaans, Sam Paridaans
        
       
       

 

Vervoerschema JO9-2    
Datum Clubs   Namen
28-apr. 2018 HMVV JO9-2 S.v.Gompel,M.d.Gouw,S.v.d.Sande
10-mrt. 2018 DBS JO9-12 T.Schots,P.Smolders,Z.Hamers
7-apr. 2018 RSP/Cotrans JO9-4 S.v.Gompel, M.d.Gouw, S.v.d.Sande
21-apr. 2018 Bladella JO9-3 T.Schots,P.Smolders,Z.Hamers
19-mei 2018 Hoogeloon JO9-2 S.v.d.Sande,S.v.Gompel,M.d.Gouw
       
       
       
       

 

Vervoerschema MO15-1    
Datum Clubs   Namen
3-mrt 2018 Nieuwkuijk MO15-1  L.Smets, J.Maas, A.Harthoorn, P.Martens
17-mrt 2018 FC Tilburg MO15-2  H.Kerkhofs, J.Pheninckx, N.Smets, F.Christiaans
24-mrt 2018 ODC MO15-1  S.v.Gerwen,J.Smet, B.v.Gorp, J.Smets
14-apr. 2018 Zwaluw VFC MO15-2  P.Martens, L.Smets, A.Harthoorn, J.Maas
12-mei 2018 Nevelo MO15-1  B.v.Gorp, H.Kerkhofs,F.Pheninckx, I.Christiaans
26-mei 2018 OJC Rosmalen MO15-4  N.Smets,F.Christiaans,S.v.Gerwen, P.Martens
       
       
       

 

Vervoerschema JO8 1    
Datum Clubs   Namen
10-mrt. 2018 Bergeijk JO8-1 S.Willems,J.v.Hoof,S.v.Meer
24-mrt. 2018 SV Valkenswaard JO8-2 N.v.d.Brink, G.v.d.Sande, K.Hultermans
14-apr. 2018 Dommelen JO8-1G J.Struijk, J.v.Hoof. S.v.Meer
21-apr. 2018 Beerse Boys JO8-1 S.Willems, J.Struijk, G.v.d.Sande
26-mei 2018 RKDSV JO8-1 N.v.d.Brink,K.Hultermans, S.v.Meer
       
       
       

 

Vervoerschema Mini's 1    
Datum Clubs   Namen
3-mrt. 2018 Riethoven M1 S.v.Hoof, M.v.d.Heijden
31-mrt. 2018 Bergeijk M2 S.Smolders,L.v.Aaken
      S.v.Hoof,M.v.d.Heijden