zaterdag 28 april 2018

Wedstrijd Aanvang
Beerse Boys JO19-1-ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 14:30
De Weebosch JO17-1-S.D.O.’39 JO17-1 14:00
ST EDN'56/RKDSV JO15-2G-S.D.O.’39 JO15-1 12:30
S.D.O.’39 MO15-1-Nuenen MO15-2 11:30
Hapert JO11-1-S.D.O.’39 JO11-1 10:15
S.D.O.’39 JO9-1-ZSC JO9-1 10:30
HMVV JO9-2-S.D.O.’39 JO9-2 10:00

donderdag 3 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1-DBS JO19-2 19:30

zaterdag 5 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1-Audacia JO19-1 14:30
S.D.O.’39 JO17-1-Terlo JO17-1 14:30
Audacia JO13-1-S.D.O.’39 JO13-1 11:00
SVSSS JO11-2-S.D.O.’39 JO11-2 10:00
S.D.O.’39 JO9-2-DEES JO9-2 10:30

dinsdag 8 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
Nevelo MO15-1-S.D.O.’39 MO15-1 19:30

donderdag 10 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
RSP/Cotrans JO17-2-S.D.O.’39 JO17-1 13:30

zaterdag 12 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
S.D.O.’39 JO17-1-ST Vessem/DEES JO17-2 14:30
S.D.O.'39 Mini-1-Riethoven M1 10:00
S.D.O.'39 Mini-1-Riethoven M1 10:00

maandag 14 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
S.D.O.’39 JO11-1-SV Budel JO11-1 19:15

dinsdag 15 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
SC 't Zand-S.D.O.’39 JO13-1 19:00
S.D.O.'39 JO8-1-De Raven JO8-1G 18:30

woensdag 16 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
Nieuwkuijk MO15-1-S.D.O.’39 MO15-1 19:00

donderdag 17 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
Oirschot Vooruit JO11-2-S.D.O.’39 JO11-2 19:00

zaterdag 19 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1-ST Vessem/Dees JO19-1 14:30
ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1-S.D.O.’39 JO17-1 12:30
RKVVO JO15-4-S.D.O.’39 JO15-1 13:00
S.D.O.’39 MO15-1-Oirschot Vooruit MO15-1 11:30
S.D.O.’39 JO13-1-ZIGO JO13-2 13:00
Vessem JO11-1G-S.D.O.’39 JO11-1 11:15
S.D.O.’39 JO11-2-ST RKDSV/EDN'56 JO11-1 11:15
Hoogeloon JO9-2-S.D.O.’39 JO9-2 10:00

woensdag 23 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
ST HMVV/Hulsel JO9-1G-S.D.O.’39 JO9-1 18:30

zaterdag 26 mei 2018

Wedstrijd Aanvang
Hoogeloon JO19-1-ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 14:30
S.D.O.’39 JO17-1-ZSC JO17-1 14:30
S.D.O.’39 JO15-1-Marvilde JO15-2 13:00
OJC Rosmalen MO15-4-S.D.O.’39 MO15-1 13:00
Gloria UC JO13-1-S.D.O.’39 JO13-1 12:45
Taxandria JO11-2-S.D.O.’39 JO11-2 09:00
EFC JO9-2-S.D.O.’39 JO9-1 09:30
S.D.O.’39 JO9-2-Vessem JO9-1 10:30
RKDSV JO8-1-S.D.O.'39 JO8-1 09:45
Hoogeloon M1-S.D.O.'39 Mini-1 10:00
Hoogeloon M1-S.D.O.'39 Mini-1 10:00

zaterdag 2 juni 2018

Wedstrijd Aanvang
ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1-ZSC JO19-1 14:30
S.D.O.’39 JO17-1-Riethoven JO17-1G 14:30
FC Tilburg MO15-2-S.D.O.’39 MO15-1 11:00
S.D.O.’39 JO11-1-ZSC JO11-2 11:15
S.D.O.’39 JO9-2-Hapert JO9-3 10:30